Hakkımızda

Metin Çelik Eğitim Kurumları yönetiminde Gölcük Merkez Mahallesi’nde 03 Mart 2013 de hizmet vermeye başlayan Metin Çelik Eğitim Kurumları, geçen zamanda gösterdiği istikrarı ve kalitesi sayesinde Özel Metin Çelik Etüt Eğitim Merkezi’ni Donanma Caddesi’nde açtıktan sonra
Topçular Mahallesi Başak Caddesi No.104 adresinde Metin Çelik Eğitim Kampüsünü açarak ilçemizde eğitim sektörüne ayrı bir renk, bir fark ve kalite katmıştır. Metin Çelik Eğitim Kurumları sürekli yenilenen eğitim sistemine uyumluluğu ve disiplinden taviz vermeyen özverili çalışmalarıyla her geçen yıl daha büyük kitlelere ulaşacağı kanaatindeyiz.

Faaliyet gösterdiği günden bugüne öğrencilere profesyonel destek sağlayan eğitim kurumlarımız, öğrencilerinin üniversite sınavında ve lise giriş sınavlarında  %90 başarı göstermesinin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Vizyon

Metin Çelik  Eğitim Kurumları olarak vizyonumuz; Eğitim ve Öğretim hizmetlerini geleneksel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık şekilde yürüten öğrencilerimizin arasında EŞİTLİK ilkesine dayanarak, çocuklarımızın ÖZGÜVENİNİ sağlayan ve onların İDEALLERİ doğrultusunda gerçekleştirebilecekleri sonuçlara odaklanarak kendini sürekli geliştiren  bir kurum olma özelliğimiz ile varlığımızı her geçen yıl öğrencilerimiz ve velilerimiz nezdinde daha da güçlendirmek.Misyon

Öğrenmenin ve gelişmenin keyfine varan, dürüstlük ve doğruluk kavramlarını ilke edinmiş, iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, araştıran, yaratıcı, kendi kültürünü özümsemiş, yeniliğe ve gelişime açık çağdaş bir nesil yetiştirmektir.

Metin Çelik Eğitim Kurumları, çocuklarınızı çocuklarımız gibi görerek sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.Değerlerimiz

 • Ulusal ve uluslararası değerleri kavrayıp benimsemiş, başarılı bireyler yetiştiririz.
 • Öğrencilerimizi her yönüyle tanır, onların yeteneklerinin gelişmesi için uygun ortamlar oluştururuz.
 • Güçlü veli-öğrenci-öğretmen ilişkisi ile öğrencinin sorunlarına hızlı çözüm bulmak
 • Öğrencilerimize ana dilimizin yanı sıra, İngilizce ve ikinci yabancı dili de, sosyal ve akademik yaşamlarında doğru ve etkin olarak kullanabilecekleri düzeyde öğretiriz.
 • Öğrencilerimizin teknolojiyi özümsemelerini, teknolojik gelişmelerden her fırsatta yararlanmalarını sağlamak amacıyla onlara zengin öğrenme ortamları sunarız.
 • Matematiği yorumlayabilen, yeteneklerini en üst düzeyde ortaya çıkaran nesiller yetiştiririz.
 • Sunacağımız eğitim kalitesinin, çalışanlarımızın kalitesi ile başladığına inanan bir kurum olarak; kurumlarımızda adil, güvene dayalı ilişkiler, sevgi, saygı, empatik yaklaşım, gönüllülük, çalışma ve sürekli öğrenmeyi önde tutarız.
 • Yönetim, öğretmen, çalışan, veli ve öğrencilerimizle birbirine kenetlenmiş, paylaşımcı ve karşılıklı sorumlulukların bilincinde olan güçlü bir aileyiz.
 • Tüm çalışanlarımız, iş birliği ve dayanışmanın öne çıktığı bir çalışma ortamında bilgi ve birikimlerini paylaşarak demokratik bir ortamda işlerini severek yapar.
 • Çalışanlarımızın yenilikçi görüşlerine değer verir, gelişimlerini destekler, başarılarını takdir ederiz.
 • Kişisel ve toplumsal sorumlulukları almaya her zaman gönüllüyüz ve bunun ülke için taşıdığı önemin bilincindeyiz.
 • Ulusal ve uluslararası değerleri özümseyip bütünleştirir, bunların ışığında yeni değerlerin geliştirilmesinde model oluruz.
 • Bilim, kültür, sanat ve spor etkinliklerine, ulusal ve uluslararası düzeyde katılmak ve bu etkinliklerde başarılı olmak öncelikli hedeflerimizdendir.

 

Sınırlı sayıda öğrenciye ayrıcalıklı bir eğitim vermeyi amaçlayan METİN ÇELİK EĞİTİM KURUMLARI’ nın  seçkin öğrencileri arasında yer almak isteyen herkesi tanışmaya davet ediyoruz!

img
img
img

Size nasıl yardımcı olabiliriz?